- WOZ-waarde per gemeente
- Tilburg
WOZ-waarde in Tilburg (2026)
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Tilburg is € 378.000 in 2026. Dat is +11,5% ten opzichte van 2025 (€ 339.000). Het landelijk gemiddelde is € 439.000, een verandering van +10,3%.
Kerncijfers
- Gemiddelde WOZ 2026
- € 378.000
- Verandering t.o.v. 2025
- +11,5%
- Provincie Noord-Brabant
- € 450.000
- +10,8%
- Nederland
- € 439.000
- +10,3%
- Koopwoningen 2025
- € 426.000
- Woningen (2025)
- 107.237
- Koopwoningen
- 50%
- Eengezinswoningen
- 62%
Gemiddelde WOZ per jaar
| Jaar | Gemiddelde WOZ | Grafiek | Verschil |
|---|---|---|---|
| 2026 | € 378.000 | +11,5% | |
| 2025 | € 339.000 | +4,0% | |
| 2024 | € 326.000 | +4,2% | |
| 2023 | € 313.000 | +16,4% | |
| 2022 | € 269.000 | +8,9% | |
| 2021 | € 247.000 | +8,3% | |
| 2020 | € 228.000 | +8,6% | |
| 2019 | € 210.000 |
Hoe Tilburg de WOZ uitvoert
- Oordeel Waarderingskamer
- Voldoende
- Dagtekening beschikkingen dit jaar
- 25 februari 2026
- Marktontwikkeling woningen (peiljaar)
- +12,2%
- Woningen onder bezwaar (2025)
- 2,4%
- Wie voert de WOZ uit
- Gemeente Tilburg
Woningen onder bezwaar per jaar: 2025 2,4%, 2024 3,6%, 2023 7%, 2022 2,6%, 2021 1,9%, 2020 1,8%, 2019 1,8%, 2018 1,6%.
WOZ per wijk (2025)
Gemiddelde WOZ-waarde per wijk volgens het CBS. Dit is belastingjaar 2025; nieuwere cijfers per wijk publiceert het CBS later dan die per gemeente.
| Wijk | Gemiddelde WOZ | t.o.v. jaar ervoor |
|---|---|---|
| Armhoef | € 464.000 | +0,9% |
| Bedrijventerrein Het Laar | € 883.000 | +5,2% |
| Bedrijventerrein Vossenberg | € 527.000 | +4,2% |
| Berkel-Enschot | € 506.000 | +4,8% |
| Biezenmortel | € 443.000 | -7,3% |
| Binnenstad | € 300.000 | +7,9% |
| Bosscheweg | € 729.000 | +2,4% |
| Bouwmeester | € 290.000 | +4,3% |
| Broekhoven | € 269.000 | +3,5% |
| Buitengebied Tilburg Noord-Oost | € 639.000 | +3,7% |
| Buitengebied Tilburg Zuid-West | € 454.000 | -4,6% |
| Campenhoef | € 375.000 | +2,7% |
| Dalem Noord | € 405.000 | +3,3% |
| Dalem Zuid | € 405.000 | +3,8% |
| De Blaak | € 555.000 | +2,2% |
| De Hasselt | € 275.000 | +4,6% |
| De Leij | € 375.000 | +6,8% |
| De Reit | € 256.000 | 0,0% |
| Dongewijk | € 370.000 | +5,1% |
| Fatima | € 335.000 | +4,7% |
| Gesworen Hoek | € 289.000 | +4,3% |
| Groenewoud | € 288.000 | +4,7% |
| Groeseind-Hoefstraat | € 300.000 | +5,6% |
| Heerevelden | € 394.000 | +2,1% |
| Heikant | € 260.000 | +7,9% |
| Het Goirke | € 289.000 | +6,6% |
| Het Zand | € 261.000 | +3,2% |
| Heyhoef | € 272.000 | +3,0% |
| Hoogvenne | € 379.000 | +2,7% |
| Huibeven | € 342.000 | +3,3% |
| Ind.terrein Loven | € 383.000 | +3,5% |
| Jeruzalem | € 388.000 | +4,0% |
| Kanaalzone | € 305.000 | +4,5% |
| Koolhoven | € 490.000 | +2,9% |
| Korvel | € 268.000 | +1,9% |
| Leeuwerik | € 429.000 | +3,6% |
| Loven-Besterd | € 288.000 | +5,5% |
| Moerenburg | € 611.000 | +0,2% |
| Noordhoek | € 303.000 | +6,7% |
| Oerle | € 276.000 | +5,7% |
| Quirijnstok | € 338.000 | +6,6% |
| Sint Anna | € 297.000 | +2,8% |
| Spoorzone Noord | € 327.000 | +5,8% |
| Spoorzone Zuid | € 224.000 | +5,2% |
| Stappegoor | € 515.000 | -6,2% |
| Stokhasselt | € 256.000 | +4,9% |
| Theresia | € 310.000 | +3,7% |
| Trouwlaan - Uitvindersbuurt | € 267.000 | +3,9% |
| Tuindorp De Kievit | € 410.000 | +3,8% |
| Udenhout | € 472.000 | +4,0% |
| Wandelbos Noord | € 248.000 | +6,0% |
| Wandelbos Zuid | € 361.000 | +1,7% |
| Witbrant | € 456.000 | +2,9% |
| Zorgvlied | € 460.000 | +1,3% |
Bezwaar maken in Tilburg
Waar je bezwaar indient, tot wanneer en hoe je het taxatieverslag opvraagt.
Mail als je beschikking komt
Veelgestelde vragen
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tilburg?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Tilburg is € 378.000 in 2026. Dat is +11,5% ten opzichte van 2025 (€ 339.000). Het landelijk gemiddelde is € 439.000, een verandering van +10,3%.
Hoeveel is de WOZ-waarde in Tilburg gestegen?
Gemiddeld +11,5% van 2025 op 2026. Dat is een gemiddelde over alle woningen. Is jouw WOZ veel harder gestegen, dan is het de moeite waard om je taxatieverslag te controleren.
Wanneer verstuurt Tilburg de WOZ-beschikkingen?
Dit jaar hadden de beschikkingen als dagtekening 25 februari 2026 (volgens de Waarderingskamer). Je hebt zes weken na die datum om bezwaar te maken.
Hoeveel mensen maken bezwaar tegen hun WOZ in Tilburg?
Voor belastingjaar 2025 stond 2,4% van de woningen in Tilburg onder bezwaar (Waarderingskamer).
Bron: CBS StatLine (Kerncijfers wijken en buurten), CC BY 4.0 en de Waarderingskamer. Het belastingjaar is het jaar van de beschikking; de waarde geldt op 1 januari van het jaar ervoor. Meer cijfers in WOZ in cijfers.